Potřebujete vyřešit jednoduchou konstrukci nebo designový návrh/ layout ve 2D? Působíte v oblasti projektování a průmyslové softwary pro Vás nejsou to pravé? Sháníte jednoduchý nástroj pro projektování?
Seznamte se s produktem Smartsketch od společnosti Hexagon PPM a ověřte si, jak Vaše práce může být jednoduchá.

2D SmartSketch představuje moderní programový nástroj pro 2D technické kreslení a design. Tento produkt poskytuje výkonné funkce, jako je parametrizace a vztahy, které umožňují provádění konstrukčních změn rychle a efektivně. Automaticky vytváří a udržuje vztahy mezi geometrickými prvky a podporuje parametrickou grafiku. Tyto dvě funkce umožňují uživateli podstatně zvýšit produktivitu a kvalitu designu. Vyniká mimořádnou jednoduchostí obsluhy, která zásadně snižuje náklady na školení uživatelů a zkracuje na minimum dobu pro jeho efektivní nasazení a plné využití v organizaci.

2D SmartSketch nabízí:

  • Strojním konstruktérům a projektantům tvorbu kompletní výkresové a projektové dokumentace
  • Elektrokonstruktérům a projektantům vytváření elektrických schémat a schémat zapojení
  • Stavebním inženýrům a projektantům vytváření projektové dokumentace
  • Procesním projektantům tvorbu procesních diagramů
  • Specialistům na technické dokumenty vkládání výkresů do textových nebo prezentačních dokumentů
  • Správcům počítačové sítě vytváření schémat počítačových sítí
  • Personalistům a sekretářkám zpracování schémat organizační struktury. Rozmístění a vybavení kanceláří, tok informací ve firmě
  • Manažerům integraci technických informací, komunikaci s Vašimi CAD profesionály, vytváření business diagramů a sledování projektů – redline

2D SmartSketch může být vybaven nadstavbou TDS-Technik, která obsahuje databanku s rozsáhlým sortimentem normalizovaných strojních součástí, profilů z ocelí i neželezných kovů, které snadno vyberete a umístíte do výkresu ve zvoleném 2D pohledu. Vykreslovat můžete i řadu normalizovaných prvků, jako díry pro šrouby, T-drážky apod. V databázi najdete také potrubí a armatury, výrobky z plastů, svařovací materiál, materiálové listy a další prvky zpracované podle norem ČSN, DIN a katalogů výrobců. Databanka obsahuje údaje podle platných norem včetně nejnovějších ČSN EN a ČSN ISO. V praxi oceníte jistě i to, že databáze zahrnuje také informace z nahrazených (zrušených) norem.

Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.    cs_CZCzech