Potřebujete rychle a efektivně obrábět na vašich CNC strojích? Hledáte řešení, které Vám umožní kompletní obrábění součástí (frézování, soustružení, drátové řezání a obrábění na multifunkčních obráběcích centrech)?
Odpovědí je řešení NX CAM, součást komplexní platformy NX.

 

Příprava modelu

Součástí modulu NX CAM je sada nástrojů pro jednoduchou přípravu modelů pro obrábění. Umožňuje skládat sestavy a editovat geometrii.

2,5osé frézování

Systém NX umožňuje efektivně programovat 2,5osé strategie. Veškerá práce může probíhat s podporou technologie IPW. V tomto modulu jsou řešeny operace pro čelní a boční frézování jak z 3D modelu, tak i z 2D geometrie.

3osé frézování

V 3osém frézování nabízí NX nejnovější adaptivní strategie pro hrubování a dokončovací operace pokryté širokou škálou operací, které umožní plně obrábět požadované tvary.

5osé frézování

Modul umožňuje efektivní 5osé kontinuální frézování (hrubování i dokončovací operace) s hlídáním správného nastavení řízení osy nástroje.

Soustružení

Modul umožňuje přípravu kompletních strategií pro vnitřní i vnější soustružnické operace. Modul lze plně kombinovat s ostatními moduly NX CAM.

Drátové řezání

Modul pro programování WEDM strojů uzavírá portfolio tak, aby zákazník měl pod kontrolou celý výrobní proces.

CAM Simulace stroje

Řešení pro simulaci CNC stroje s plnou kinematikou již v okamžiku programování.

Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.    cs_CZCzech