Hledáte nástroj pro optimalizaci, ověřování a kontinuální zlepšování výrobních procesů? Uvažujete o nasazení automatizace/robotizace do výroby? Rádi byste měli odpovědi o funkčnosti výroby dříve, než se spustí vlastní výroba? Nebo naopak hledáte úspory ve Vaší stávající výrobě? 
Tecnomatix je komplexní portfolio digitálních výrobních řešení, která vám pomohou digitalizovat výrobu a rychle identifikovat nejlepší strategie pro zvýšení produktivity a snížení výrobních časů. Modelujte, simulujte a optimalizujte komplexní digitální dvojče vašich výrobních procesů – včetně robotů, automatizace, systémů pro manipulaci s materiálem a lidí – a zlepšete tak výkonnost svého podnikání.

 

Plant Simulation

Plant Simulation je softwarový nástroj pro modelování, simulaci a optimalizaci logistických systémů, například výroby, montáže, dodávek, dopravy apod.

Systém vytváří dynamický počítačový model, pomocí něhož lze poznávat vlastnosti a chování reálného procesu v nejrůznějších situacích a optimalizovat tím jeho výkonnost, přičemž nezáleží, zda se jedná o proces již fungující nebo teprve připravovaný. Plant Simulation je přehledný, objektově orientovaný software s hierarchickou strukturou využívající dědičnosti vlastností objektů. Plant Simulation poskytuje relevantní informace opírající se o realitu a umožňuje uživateli provádět experimenty bez fyzického zásahu do stávající výroby. Simulace šetří čas i peníze.

Procces Simulate Robotics

Process Simulate Robotics je digitální simulační řešení pro ověření výrobního procesu s využitím robotů v 3D prostředí. Simulační 3D prostředí je propojitelné s aplikací Process Designer a Teamcenter Manufacturing, a je plně synchronizované s jejich aktuálními metadaty.

Schopnost využít 3D dat produktů a zdrojů usnadňuje virtuální verifikaci, optimalizaci a uvádění komplexních výrobních systémů do provozu, což má za následek rychlejší spouštění a vyšší kvality výroby.  Procces Simulate Robotics nabízí jedinečné a škálovatelné řešení nejen pro off-line programování robotů, ale i pro simulace celých výrobních linek včetně kontroly proveditelnosti montáže, spolupráce člověka s kolaborativními roboty, odsimulování signálů řídicích jednotek a ověření funkčnosti návrhu a zapojení.

Simulate Robotics nabízí jedinečné a škálovatelné řešení nejen pro off-line programování robotů, ale i pro simulace celých výrobních linek včetně kontroly proveditelnosti montáže, kontroly ergonomie, odsimulování signálů řídicích jednotek a ověření funkčnosti návrhu a zapojení.

Procces Simulate Human

Tecnomatix Process Simulate Human umožňuje digitální modelování člověkem prováděných úkonů a jejich realistickou simulaci za účelem ověření ergonomických standardů, bezpečnosti práce a výkonnosti. Tato aplikace obsahuje několik analytických nástrojů pro zatížení člověka, reportovací funkce a podporu integrace s hardwarem pro snímání pohybu (motion capture). Jednou z typických aplikací je analýza pracovního prostředí, kdy je ověřováno, zda lidský pracovník vidí vše, co vidět potřebuje a má, že dosáhne na všechna nutná místa a unese vše, co potřebuje zvedat.

Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.    cs_CZCzech