NX CAD

Hledáte robustní nástroj pro vývoj a konstrukci? Nechcete zůstat omezeni pouze na návrh, ale rádi byste měli možnost plynule přejít do přípravy výroby?
Vyzkoušejte platformu NX.  NX je kompletní CAx systém postavený na jednotném, otevřeném a moderním technologickém základě a zohledňuje v sobě veškeré aspekty procesu vývoje produktu od jeho návrhu až po výrobu, čímž se stává vysoce výkonným řešením pro celkové urychlení vývoje výrobku ve všech jeho fázích: Průmyslový design, konstrukce, simulace, dokumentace, nástroje, obrábění.

Řešení NX je CAx systém postavený na jednotném, otevřeném a moderním technologickém základě a zohledňuje v sobě veškeré aspekty procesu vývoje produktu od jeho návrhu až po výrobu, čímž se stává vysoce výkonným řešením pro celkové urychlení vývoje výrobku ve všech jeho fázích: Průmyslový design, konstrukce, simulace, dokumentace, nástroje, obrábění.

Dodávejte řešení na světové úrovni, která vám umožní vylepšit vaše myšlenky, vývoj a výrobní procesy a výsledky.

Aplikace CAD/CAE/CAM představují ve své třídě nejširší řadu integrovaných a plně asociativních řešení, které v řešení NX pokrývají celý rozsah vývojových procesů v oblasti designu produktů, simulace a výroby. Řešení NX poskytuje kompletní sestavu nástrojů pro integraci automatizace procesů, a umožňuje tak uživatelům shromažďovat a opětovně využívat znalosti o výrobcích a procesech.

3D konstruování
  • NX CAD nabízí kompletní možnosti tvorby 3D modelů, sestav a nástrojů pro tvorbu výkresové dokumentace. NX nabízí také nástroje pro import a editaci modelů z ostatních CAD systémů. Samotnou sekci pak tvoří tvorba plechových dílů. Všechny moduly NX jsou navzájem provázány tak, že se konstruktér může volně pohybovat mezi tvorbou modelu, výkresu nebo sestavy.
Synchronní technologie
  • Synchronní technologie je přelomový nástroj pro editaci modelů bez ohledu na jejich historii. Pomocí nástrojů synchronní technologie může konstruktér stejně jednoduše editovat neparametrický model importovaný z jiného CAD systému jako model, který sám vytvořil. Tento nástroj přistupuje k modelu jako k tělesu, které je v daný okamžik tvořeno stěnami. Změna modelu je realizována posunutím stěny nebo změnou rozměru nebo tvaru stěny tělesa.
Průmyslový design a styling
  • Systém NX je obecně oceňován za své schopnosti v oblasti návrhu výrobků. Tento proces u určitého typu výrobků logicky začíná návrhem tvaru a vzhledu a pak teprve následuje řešení samotné konstrukce. Oblast průmyslového designu využívá moduly pro tvorbu plošných těles, fotorealistické vizualizace apod.
Mechatronika – Elektromechanika
  • NX je integrované prostředí pro komplexní vývoj výrobku, které obsahuje i návrh elektromechanické části výrobku. Díky svým vlastnostem umožní spojit práci strojních konstruktérů a práci elektro-konstruktérů v jednotném prostředí.
Konstrukce nástrojů
  • Specializované moduly pro tvorbu forem pro vstřikování plastů, pro tvorbu postupových nástrojů a elektrod výrazně usnadňují a zrychlují konstrukci v těchto oblastech. Kromě programově řešených postupů pro tvorbu základního rozvržení nástroje využívají také knihovny standardních dílů od firem zabývajících se jejich produkcí (HAS CO, MEUSBURGER a další). Výsledkem je pak nástroj, který je parametricky provázán a jehož editace je řádově rychlejší než tvorba bez využití specializovaných modulů.
Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.    cs_CZCzech