Naše dlouholeté zkušenosti s dodávkami CAx systémů zúročujeme i ve vlastní konstrukční a projekční kanceláři. Víme, že dodávkou softwaru se nekončí, naopak začíná a v případě, kdy naši zákazníci trpí nedostatkem kvalifikovaných kapacit nebo potřebují vykrýt kapacitní špičky, jsme tu, abychom pomohli.

Vlastní dodávku CAD systému pochopitelně doplňujeme celou řadou služeb. Je to jednak školení uživatelů – program školení je zaměřen na začátečníky, kteří se seznamují s principy 3D modelování. Pro pokročilé uživatele nabízíme individuální konzultace a pokračovací školící kurzy, které zachycují novinky ve vývoji produktu.
 
Potřebujete rychle dokončit zakázku? Máte množství 2D výkresů a potřebujete je dostat do podoby 3D modelů? Používáte normalizované součástky? Zde je nabídka našich služeb pro tyto účely:
 
  • Nabízíme Vám zhotovení 3D modelů na zakázku podle dodané dokumentace.
  • Pomůžeme Vám tak vyřešit Vaše dočasné kapacitní nebo časové potíže.
  • Součástí dodávky může být také kvalitní prezentační výtisk na voskové barevné tiskárně.
Pokud používáte standardizované součástky některého ze světových výrobců (např. HASCO, FESTO apod..) připravíme pro Vás knihovnu těchto normálií, včetně přívětivého uživatelského interface. Tyto knihovny mohou významě urychlit a zjednodušit realizaci Vašich projektů.
Konstrukce 
Projekce 
nás baví!

V současné době jsme schopni nabídnout služby:

Kontaktujte nás
HSI com s. r. o.
Čelakovského 10, 301 00 Plzeň
Telefonické spojení:
   +420 377 221 046
Email:
  obchod@hsicom.cz
Kontaktní formulář pro Vaše dotazy, pochvaly, návrhy a stížnosti.    cs_CZCzech